Deurne is Deurne
Zowel Stad Antwerpen als District Deurne zetten in op winkelcentra en leefbare commerciële buurten. Als grootste buitendistrict kent Deurne enkele belangrijke winkelassen & tal van zeer lokale initiatieven.
Met onze werkgroep willen we samen met de lokale middenstand, het district en de Stad, werken aan een betere commerciële uitstraling en leefbaarheid van elke buurt. Hiervoor zullen we samen met Stad en district initiatieven ontwikkelen om lokale handelaarsverenigingen te ondersteunen en op te richten.
Verder willen we een coördinerende rol op ons nemen over de verschillende verenigingen en verder gelegen handelaars heen, zodat de verschillende initiatieven mekaar kunnen ondersteunen en versterken.
Uiteindelijk doel is het op de kaart zetten van Deurne als één sterk district met verschillende lokale aangename winkelbuurten.
Samen met de lokale marktkramers en horeca-uitbaters willen we bekijken hoe we specifiek voor hen extra iniatieven kunnen ontwikkelen ter ondersteuning van hun activiteiten.
Doelstelling Handelaars, Markten en Horeca
Team
Handelaars, Markten en Horeca

Benny Van Loon
Lokale Economieraad Deurne